Hypnoterapie a epigenetika v praxi:

Lubomír Szabadszállási je personalistou ve firmě HumancenteR. Zhruba před tři čtvrtě rokem se mu stal velmi vážný úraz, kdy spadl z kola do deset metrů hluboké rokliny. Měla ho čekat jeden rok dlouhá rekonvalescence. Podívejte se, jak to dopadlo.

Ľubomír Szabadszállási

 

Metoda, kterou jsem se na semináři naučil, mi trvale odstranila alergii na trávu, kterou když jsem jen z dálky uviděl, okamžitě se dostavily příznaky alergické reakce. Sám jsem se metodu naučil a několikrát aplikoval. Seminář bych doporučil všem těm, kteří trpí alergiemi a chtějí na sobě pracovat sami.

Ing. Vlastimil Helalektor a osobní kouč v oblasti managementu

8 let jsem neměl jablko a alergie na peckoviny u mě byla opravdu nepříjemná. Dát si meruňku, broskev nebo jablko, tak jsem celý otekl. Druhý den po terapii jsem si vzal jablko a alergická reakce nikde! Teď už můžu všechny peckoviny, na které jsem byl předtím alergický, a je to super!

Patrik Nechvátalprofesionální sportovec, gólman HC ORLI ZNOJMO

Měla jsem velkou alergii na rajčata. Před sedmi lety jsem se zúčastnila semináře v Uherském Hradišti, kde mě Radim Grebeníček alergie zbavil. Teď jich mohu sníst i kilo, a nic. V průběhu let se přidal meloun a ocet. Bývala jsem strašně oteklá. Pamatuji si, že při likvidaci octu jsem si představovala šťávu z grepu. Obou těchto nepříjemností mě pan Grebeníček zbavil najednou. Kurz jsem navštívila, abych se metodu naučila, a tím pomohla i příbuzenstvu.

Oldřiška HavelkováDůchodkyně