Kdo jsou naši klienti?

  1. Skupina

Našimi klienty jsou většinou lidé, kteří mají dlouhodobé zdravotní potíže a kde standardní postupy obvykle selhávají. Často jde také o člověka, který chce řešit svůj problém aktivně, poznáním a pochopením širších souvislostí jeho nemoci či bolesti. Má vůli jít vědomou cestou, kdy terapeut je nejen zprostředkovatelem procesu uzdravování, ale i průvodcem a rádcem.

    2. Skupina

Část klientely patří do skupiny lidí, kteří jsou zdraví a tento stav si chtějí udržet. Absolvují naše vzdělávací programy, aby mohli pomáhat ke zdraví svým dětem a nejbližším, ale také proto, aby se mohli sami seberealizovat a dosahovat svých životních cílů ve zdravém těle a plné síle.

    3. Skupina

Do této skupiny patří lékaři, psychologové, maséři, fyzioterapeuti a vůbec všichni lidé z pomáhajících profesí. Odborníci, kteří se chtějí dále rozvíjet a učit v novém vědním oboru epigenetice, neurovědách a psychologii, aby svým klientům mohli lépe a rychleji pomoci ke zdraví i spokojenějšímu životu.


Rozsah nemocí a zdravotních potíží:

 

Všechny druhy bolestí páteře, zad, kloubů a svalů, skolióza, lordóza a kyfóza páteře, migrény a bolesti hlavy, únavový syndrom, ochabnutí a problémy způsobené stresem, svalové napětí, poruchy rovnováhy, mravenčení v končetinách, problémy s vyměšováním, zranění a přetížení při sportu.

Autoimunitní nemoci: alergie, astma, atopický ekzém, psoriáza (lupénka), revmatoidní artritida a další degenerativní nemoci pohybového aparátu.

Psychické poruchy: úzkosti, fobie, deprese, závislosti, únavový syndrom a další symptomy způsobené stresem a traumaty.

Onkologické nemoci