Na extrémní bolesti zabralo konopí a šišák – VIDEO

Zazvonil telefon a na druhé straně se ozvalo: Prosím pomoc, Luboš spadl na kole a leží na jednotce intenzivní péče.

Jeho stav se třetí den stabilizoval, ale byl zcela odkázaný na cizí pomoc. Mnohočetné zlomeniny a přibývající bolest prostoupila jeho vědomí, ale byl mezi živými.

Doporučil jsem mu konopí a extrakt ze šišáku bajkalského. Začaly se dít věci. Luboš upadal do transu. 

Konopí obsahuje THC složky, které mají psychoaktivní účinky. Způsobují výrazné zpomalení mozkových frekvencí až na úroveň delta vln. Tyto vlny jsou typickým projevem hlubokého hypnotického stavu, kdy lidský organismus má největší schopnost sebeopravy – regenerace na té nejhlubší buněčné úrovni, a to velice rychle.

K tomu přidáme působení baicalinu, jehož používání se datuje ve spisech čínské medicíny už z období života Ježíše Krista. Už tenkrát byl používán na přetížení či přepracování těla, nervová vypětí a bolesti z vyčerpání. Dnes víme, že reguluje hladinu LDL cholesterolu, používá se po infarktových stavech a výborný je taktéž při léčbě revmatoidní artritidy, jak potvrzují klinické testy.

U Luboše jsme pomocí speciálního testu přišli na kombinaci extraktu z konopí a šišáku pro jejich symbiotický účinek. Luboš se naučil ještě v nemocnici v hypnotickém stavu vyvolaném působením THC z konopí, otevřít vlastním sugescím tak, jak to dělal americký psychiatr a hypnoterapeut dr. Milton Erickson se svými klienty.

Zcela se ponořil do příběhu, který mu spontánně vyvstával před očima: jak se jeho poškozené svaly, kosti a všechny buňky hojí a tělo se uzdravuje. Protizánětlivé geny a jejich expresi „zapínání a vypínání“ ovlivňoval baicalin společně s THC a kanabinoidy. Doslova vypínaly bolest.

Když se mě Luboš ptal, jak je to možné, vysvětlil jsem mu, jak důležité je otevřít se a uvěřit vlastním nebo hypnotickým sugescím terapeuta tak, aby očekáváné změny v rámci uzdravení se mohly projevit daleko rychleji. Rychleji, než je tomu obvyklé.

Tak se i Luboš nechal pohltit fascinujícím příběhem sebeuzdravení. Viděl svůj vlastní příběh tak, jako by seděl v kině a zároveň v tom promítaném filmu byl obsazen. Slyšel, jak si jeho buňky povídají a dostával tak zprávy z nitra o tom, že všechno bude brzy v pořádku. A bylo.

Pokud trpíte revmatoidní artritidou a bolestmi pohybového aparátu, schvaluji, že i v tomto případě bude šišák i konopí velmi dobrá volba. Buďte ale opatrní. Je to síla!!!


Hlavně buďte zdraví!
RG

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *