KLÓTHÓ a SMRT

Gen Klóthó je zahalen tajemstvím

Každý, kdo začne uvažovat o nesmrtelnosti a věčném mládí narazí na lidské TABU – PŘEDURČENOST k procesu umírání! Limitem člověka je geneticky nastavený zánik těla – APOPTÓZA – naprogramovaná buněčná smrt celého našeho organismu.

Co je to tabu? Striktní zákaz některé z lidských aktivit označených za svaté a zakázané. Porušení tabu je obvykle ve společnosti považováno za nepřípustné. V tomto případě porušení zákazu zákona: „Jít od narození ke smrti, ale naopak k sebe obnově. Stále se opakující.

Abychom porozuměli apoptóze, bylo by vhodné odhalit taje molekulární biologie, genetiky a epigenetiky. Tyto vědy se stávají aktuální pro každého, kdo chce své zdraví a život řídit sám, aniž by podléhal diktátu současných korporací, které prosákly do celého zdravotnictví.

Je zároveň vstupní branou do úplně nových možností. Tato věda se zabývá studiem buněčných biologických procesů na jejich molekulární úrovni a ve své podstatě je úplně jednoduchá a zároveň skrývá hluboká tajemství.

Apoptóza je v současnosti velmi intenzivně zkoumána. Počet publikací o apoptóze roste geometrickou řadou a od roku 2005 bylo o apoptóze napsáno více než 100 000 vědeckých článků.

Roku 2002 dostali Sydney Brenner, Robert Horvitz a John E. Sulston Nobelovu cenu za fyziologii a lékařství za výzkum v oblasti genetické regulace vývoje orgánů a programované buněčné smrti.

Podívejte se na úžasné video odhalující nové vědecké poznatky o dlouhověkosti a smrti prvního čínského císaře. Můžete si zapnout titulky s překladem do češtiny či slovenštiny.

Buďte věčně mladí a těšte se na další článek a video, kde odhalím ještě daleko víc.

Radim Grebeníček

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.